Galatasaray'da devrim gibi altyapı hamlesi!

Galatasaray'da takıma kattığı yıldız isimlerle dikkat çeken Erden Timur, şimdi de altyapıyı ayağa kaldıracak.

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Galatasaray'da devrim gibi altyapı hamlesi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Eylül 2022 12:32
Galatasaray'da Erden Timur üst yapıdan sonra altyapıda da devrime imza atmaya hazırlanıyor. Sportif AŞ Başkanvekili Timur sarı-kırmızılı takımın kurtuluşu olarak gördüğü projeyi hayata geçiriyor.

Üzerinde 3 yıl çalıştığı ve bu süreçte geçmiş yönetimlere de sunduğu çalışmayı Timur yeni dönemde Galatasaray'da gün yüzüne çıkaracak. A takıma kısa sürede uygun maliyetlerle yaptığı flaş transferle dikkat çeken ve camiayı ayağa kaldıran Timur şimdi de altyapı için düğmeye bastı.

Belçika'da kulüp aldı

Erden Timur, Belçika'da 3. Lig ekibi Olympic Club Charleroi'yi alırken önümüzdeki günlerde bunun duyurusunun resmi olarak yapılacağı öğrenildi. Timur'un üzerinde çalıştığı proje kapsamında Avrupa'da altyapı konusunda ortak hareket edilecek kulüpler olacağı belirtildi.

Avrupa'nın altyapı konusunda en iyi kulüplerini mercek altına alan ve bu konuda detaylı bir rapor hazırlayan Erden Timur'un kısa süre içinde bu büyük projesine start vereceği belirtildi. Çalışmaya göre altyapıda scouting yapılanması konusunda da ciddi hamleler olacağı öğrenildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam