G.Saray'daki eleman krizini 'efsane' bitirdi

Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın Divan Kurulu'nda sarfettiği 'eleman' krizinin sona erdirilmesinde Galatasaray camiasının 'efsane' başkanlardan biri olarak gördüğü Faruk Süren arabuluculuk yaparak bitirdi.

Haber; Takvim
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
G.Saray'daki eleman krizini 'efsane' bitirdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 09:43
Galatasaray'da gündeme bomba gibi düşen Fatih Terim-Ünal Aysal krizi önceki gün sona ermişti. İkili, Bülent Tulun'un da katıldığı yemekte sorunları konuşmuş ve buzlar erimişti.

Fakat krizin bu kadar kısa bir sürede çözülmesinin perde arkasında sürpriz bir isim olduğu ortaya çıktı. Takvim gazetesinde yer alan habere göre; efsane başkan Faruk Süren'in Kasımpaşa maçının ardından Terim'i arayarak, "Sen söyleyeceğini söyledin, bu tatsızlık daha fazla sürmesin" dediği öğrenildi.

Süren'in Divan Kurulu'nun sabahında da Aysal'ı arayarak, "Takım iyi giderken böyle sorunlara ne gerek var! Hoca birçok konuda haklı. Size birlikte hareket etmek yakışır" ifadesini kullandığı belirlendi. Faruk Süren'in bu sözleri, buzların erimesinde başrol oynadı.

BÜYÜK BAŞARILAR YAŞADILAR

Faruk Süren ve Fatih Terim, 1996-2000 yılları arasında hem Türkiye hem Avrupa'da büyük başarılar yaşadı.

YENİDEN YÜZÜ GÜLMEYE BAŞLADI

Yaşadığı sorunlar nedeniyle morali çok bozuk olan Fatih Terim'in yüzü, Aysal'ın sıcak yaklaşımı sonrasında yeniden gülmeye başladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam