Fountas: "Beklentimiz saygı"

Trabzonspor forması giyen Taxiarchis Fountas, Konyaspor karşılaşmasının ardından konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Trabzonspor.org
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fountas: 'Beklentimiz saygı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Nisan 2024 23:06
Trabzonspor'da Taxiarchis Fountas, Konyaspor karşısındaki galibiyeti ardından konuştu.

Fountas, "Öncelikle bugün soyunma odasında 3 puan almamız gerektiğini konuştuk. Bunun ne kadar önemli olacağını konuştuk. Bizim için harika bir galibiyet oldu. Sivasspor maçında da 3 puan için sahada olacağız. Aylar önce de söylemiştim, bizim için önemli olanın her maçta galibiyet olduğunu. Bugün de çok önemli bir 3 puan oldu. Sonraki maçta da hedefimiz galibiyet almak." dedi.

Trezeguet ve kendi attığı golü değerlendiren Fountas, "İkisi de sıra dışı, fantastik gollerdi. Ama daha önce de söyledim, daha önemli olan şey takımın kazanmadı. Dolayısıyla önemli olan buydu." diye konuştu.

Son olarak maçın başlangıcındaki protestoları için gelen soruya cevap veren bordo-mavili oyuncu, "Trabzonspor çok büyük bir takım. Trabzonspor'un beklentisi insanlardan saygı. Trabzonspor, karşılaştığı her rakibine saygı gösteren bir takım. Takımımızın beklentisi de saygı. Bugün yine birlikte olarak, omuz omuza tepkimizi göstererek ve aynı zamanda birlikte olduğumuzu göstereceğimizi ifade etmek istedik. Çünkü Trabzonspor büyük bir aile ve insanlardan beklentisi saygı" sözlerini sarf etti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam