Fikret Orman'dan Bursa emniyetine ziyaret

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Bursa'daki temaslarına Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı ziyaret ederek başladı.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fikret Orman'dan Bursa emniyetine ziyaret
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 13:26
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman dün gece gittiği Bursa’daki temaslarına Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’yı ziyaretle başladı.

Ziyarette konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Bursa’yı seviyoruz. Bursa ülkemizin en önemli şehirlerinden biri. Bizimde burada çok taraftarımız var. İstiyoruz ki dostluklar, sporun güzellikleri ortada olsun. Biz spor adamlarının bunun öncüsü olmasını istiyoruz. Sonrasın da ise bela size geliyor. Olaylar çıkıyor. İnsanların çoluğu çocuğu aileleri üzüyor. Sıkıntılar doğuyor. Bu bir spor olayı. Oluşan görüntülerden herkes rahatsızlık duyuyor. Buna katkı sağlamak istiyoruz. Bursa’da çok başarılı derneğimiz var. Tüm dünyaya mal olmuş bir kulübüz. Çirkinliklerin ortadan kalkmasını istiyoruz. Spor insanı olarak ne katkı koyabilirsek ona çalışıyoruz" dedi.

SPOR KARDEŞLİKTİR

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise daha sonra şu konuşmayı yaptı: “Gerçekten spor barış kardeşliliğin gerçekleştiği bir aktivite. Ancak Türkiye ve dünyada gördüğümüz gibi bazı olumsuz olaylar yaşanabiliyor. Bunların üzerinde durmamak lazım. Bizim bunu yatıştırmamız, sukunete erdirmemiz, tekrar kardeşliği, barışı sağlamamız gerektiğini düşünüyorum. Başkanımızın da bu anlamda ziyaretleri var. Bizleri de ziyaret ettiler. Onları ağırlamaktan çok memnun olduk. İnşallah barışa bir katkımız olur."

Konuşmaların ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’ya Beşiktaş forması hediye etti.Tümü
 Reklam