Fikret Orman'dan Almeida ve Alves pazarlığı

Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, İngiltere'ye giderek Julio Alves ve Hugo Almeida'nın fondaki paylarıyla ilgili görüşmelerde bulundu.

Haber; Vatan
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fikret Orman'dan Almeida ve Alves pazarlığı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ocak 2013 09:48
Beşiktaş başkanı Fikret Orman, transferin yanısıra kulübün ekonomik durumuyla ilgili de her gün pozitif adımlar atmak için büyük bir mesai harcıyor. Orman, 2011 yılında fon üzerinden Atletico Madrid'den transfer edilen bonservisinin yüzde 50'si için 3.1 milyon euro gibi bir ücret ödenen Julio Alves'i elden çıkarmak için harekete geçti.

Vatan gazetesinde yer alan habere göre; Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, dün İngiltere'ye gittiler ve fon yetkilileriyle biraraya gelip Almeida'nın bonservisinin yüzde 45'inin Beşiktaş'a verilmesi, Alves'in yüzde 50'lik bonservis hakkının ise fona devredilmesini teklif ettiler. Yapılan temaslar sonucunda fon yetkilileri bu konuyu Atletico Madrid yöneticilerine ileteceklerini ve kesin cevaplarını vereceklerini belirtti. Bunun üzerine Başkan Orman ve ikinci başkan Çebi de bu sabaha karşı İstanbul'a döndü.

Beşiktaş yönetimi, bu teklifin kabul görmemesi durumunda konuyu İsviçre mahkemelerine taşıyacak ve çözümün burada bulunmasını bekleyecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam 
EN ÇOK YORUMLANANLAR