"Fenerbahçe'ye sorun çıkardık"

1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynadıkları karşılaşmayı değerlendirdi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Fenerbahçe'ye sorun çıkardık'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 14:19
1461 Trabzon Kulübü Başkanı Suat Şen, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2-0 yenildikleri Fenerbahçe maçında ortaya koydukları oyunu başarı olarak değerlendirdiklerini, 3 puan alamamalarına karşın diğer anlamlarda kendilerini kazançlı gördüklerini söyledi.

Şen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, PTT 1. Lig'de mücadele eden takımlarının Fenerbahçe maçında iyi bir mücadele ortaya koyduğunu belirterek, ''Biz çocukların bu mücadeleyi yapacaklarından emindik. Mustafa Hoca da maçtan önce Fenerbahçe maçın favorisi, bizi yenebilir ama onlara sorun çıkaracağız demişti. Son 5 dakikada yediğimiz gollerle yenildik. Fenerbahçe, 85 dakika baya sorun yaşadı'' dedi.

Çok güzel bir mücadele örnreği sergilediklerini dile getiren Şen, ''İki takım arasında ekonomik ve oyuncu potansiyeli bakımından çok önemli farklar olmasına rağmen böyle bir mücadele ortaya koyduk. Bu mücadeleyi başarı olarak değerlendiriyoruz. Bizim adımıza çok kazançlı maç oldu. 3 puan alamadık ancak diğer anlamda kazançlıyız'' ifadelerini kullandı.

Maçta yaşanan olayların değerlendirilecek tarafının çok fazla olmadığını söyleyen Şen, ''Maçtan önce taraftarları sağduyuya davet etmemize rağmen maçın Fenerbahçe ile oynanıyor olması seyirci üzerinde negatif etki yarattı. Sahaya yabancı maddeler atıldı. Bunlar istemediğimiz bir durumdu'' diye konuştu.

Şen, Fenerbahçe maçında Göksu'nun elinin sıkılmaması konusunda yaşanan tartışmalara ilişkin ise açıklamada bulunmayacağını kaydetti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam