Fenerbahçe'den saldırı açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü, Gaziantep'te Aziz Yıldırım'a yönelik yapılan sözlü saldırı iddialarının gerçekle bir alakası olmadığı belirtildi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fenerbahçe'den saldırı açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2013 22:31
Fenerbahçe'nin Gaziantepspor ile oynayacağı maç öncesi bu şehre gidişinde sarı lacivertli taraftarların olay çıkardığı hatta Başkan Aziz Yıldırım'ın aleyhinde tezahürat yapıldığı öne sürülmüştü.

Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada bu iddiaları reddetti.

İşte o açıklama;

Futbolcularımız, teknik heyetimiz, başkanımız ve yöneticilerimizden oluşan kafilemiz, takımımızın yarın oynayacağı Gaziantepspor maçı için gittiği Gaziantep’te, Gaziantep Fenerbahçeliler Derneği’nin yetkilileri, Gaziantep Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencileri ve birçok taraftarımızca, çiçekler ve coşkulu tezahüratlarla karşılanmıştır.

Başkanımız, yöneticilerimiz ve futbolcularımızın havaalanından çıkışı sonrasında ise taraftarlarımız arasında birtakım üzücü olaylar ve diyaloglar yaşanmıştır.

Ancak yaşananların, Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’a, yöneticilerimize ve kafilemize yapılan fiili bir saldırı, darp gibi internet ve sosyal medyada yer bulan iddialar ile ilgisi bulunmamaktadır.

Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam