Fenerbahçe'de büyük gün!..

Fenerbahçe'de sportif sorumlu ve teknik direktörlük görevinden istifa eden, ardından yöneticilerin ve futbolcuların isteği ile görevine geri dönen Aykut Kocaman Çarşamba günü yeniden takımın başında olacak.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fenerbahçe'de büyük gün!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Ocak 2013 19:21
- SPORX - Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yeni bir dönem başlıyor. Sportif sorumlu ve teknik direktör Aykut Kocaman istifasının ardından Çarşamba günü yeniden takımın başında olacak.

Sarı-lacivertli kulüpte futbolcular ve teknik kafile ikinci yarı hazırlıklarına Çarşamba günü toplanarak start verecek. Saat 11.00'de Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde toplanacak Fenerbahçe yılın ilk idmanını basına kapalı gerçekleştirecek.

KOCAMAN TOPLANTI YAPACAK

Fenerbahçe sportif sorumlusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman idman öncesi futbolcularla kritik bir toplantı gerçekleştirerek oyunculardan ikinci yarı için isteklerini sıralayacak.

VE AYKUT KOCAMAN YENİDEN İDMANDA
TIKLAYIN

FUTBOLCULAR SÜRPRİZ YAPABİLİR

Bu idmanda ise Fenerbahçeli futbolcuların daha önce başkan Aziz Yıldırım'ın tahliyesi sonrası Yıldırım'a yaptığı sürprize benzer bir hareketle Kocaman için tişörtlü bir mesaj vereceği de öne sürülüyor.

ARTIK FUTBOL DIŞI AÇIKLAMA YOK

İdman sonrası basın mensuplarına bir açıklama da bulunacak Aykut Kocaman'ın geçmişte yaptığı açıklamaların aksine artık demeçlerinde futbol dışına girmeyeceği ve basına karşı kısa ve net konuşacağı belirtiliyor.

İdmanın ardından Fenerbahçe kafilesi akşam saatlerinde ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'nın Belek ilçesine uçacak.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam