Fenerbahçe kuvvet çalıştı!

Yeni sezon hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Fenerbahçe, günün ikinci idmanında kuvvet çalıştı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fenerbahçe kuvvet çalıştı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 21:36
Fenerbahçe, Antalya kampındaki hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde başlayan antrenman, takımın konakladığı Sentido Zeynep Golf Hotels’in sahasında basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi. 2 grup halinde başlayan idmanda 1. gruptaki futbolcular Salih, Recep, Stoch, Beykan, Aziz, Meireles, Hasan Ali, Gökhan, Cristian ve Hakan, saat 17.00’de salonda başladıkları antrenmanı, 1 saat 20 dakikalık kuvvet çalışmasının ardından, sahada ısınma hareketleri ve "sled" çalışmasıyla tamamladı.

Saat 18.00’de ise yine salonda çalışmaya başlayan 2. gruptaki oyuncular Caner, Bekir, Krasic, Semih, Mehmet Topal, Sow, Egemen, Orhan, Serdar, Mehmet Topuz ile Selçuk Şahin buradaki kuvvet çalışmasının ardından sahada ısınma hareketleri ve "sled" çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Kaleciler Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Mert Günok ve Erten Ersu, kaleci antrenörü Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

Öte yandan sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk antrenmanda yer almadı. Sezer, tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü. Oğlu Aidan Kuyt’ın kaza geçirmesi üzerine izin alarak İstanbul’a giden Hollandalı oyuncu Dirk Kuyt ise antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçe, hazırlıklarına konakladığı otelin sahasında yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam