Felipe Melo o günleri unutamıyor!

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, kariyerinde önemli bir yeri bulunan Almeria'da geçirdiği günleri unutamadığını belirtti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Felipe Melo o günleri unutamıyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2013 21:22
- SPORX DIŞ HABERLER - Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Felipe Melo, İspanya günleri hakkında bir ropörtaj verdi. UDA Radio'ya açıklamalar yapan Sambacı, Almeria forması giyerken çok mutlu olduğunu ve o günleri unutamadığını belirtti.

Almeria'nın resmi sitesinde de yayımlanan röportajda 30 yaşındaki oyuncu, "En iyi zamanlarım İspanya'da Almeria forması giyerken geçti. Almeria kendimi kanıtlamama izin verdi ve elit bir takıma yükselmek için gerekli olan sıçramayı yapmamı sağladı. Burada muhteşem bir sezon geçirmiştik. Muhteşem oyuncularımız vardı, Negredo, Diego Alves, Carlos Garcia... ve muhteşem bir hocamız vardı. Real Madrid'i deplasmanda 2-0, Valencia'yı içeride yenmiştik. Müthiş bir sezondu. Hiçbir zaman unutmayacağım." ifadelerini kullandı.

Takımı hala takip ettiğini belirten başarılı futbolcu, "Almeria'da sadece iyi anılarım var. İklim ülkeminkine benziyordu. Taraftarlar beni çok seviyordu. Almeria hep aklımda kalacak. Takımı hala takip ediyorum. İyi potansiyelleri var. Taraftarlar ve şehir için en iyisini diliyorum." sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam