Fatih Terim'in beratını Ünal Aysal verecek

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan teknik direktör Terim, 19 Ocak Cumartesi günü yapılacak kurulun olağanüstü toplantısında beratını alacak

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fatih Terim'in beratını Ünal Aysal verecek
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ocak 2013 01:56
Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı kulübün Divan Kurulu üyesi olarak beratını almaya hazırlanıyor.

Sarı-kırmızılı kulüpte 25 yıllık Genel Kurul üyeliğini doldurup, kulübün en yüksek organı olarak kabul edilen Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan Terim, beratını 19 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek kurulun olağanüstü toplantısında, törenle alacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştirilecek toplantıda, Yönetim Kurulu kararıyla Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan üyelere ''Divan Kurulu Beratı'' takdim merasimi yapılacağı kaydedildi.

31 Aralık 2012 tarihi itibariyle Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi olan 165 kişilik listede Fatih Terim'in yanı sıra, sarı-kırmızılıların eski antrenörleri Bülent Ünder ve Müfit Erkasap ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de yer alıyor.

Öte yandan, toplantıda, 2012 yılında uluslararası organizasyonlar ve Türkiye Şampiyonalarında başarı kazanmış olan Galatasaray Kulübü'nün voleybol, kürek, sutopu, yelken ve judo şubeleri yönetici, antrenör ve sporcularına da ''Divan Başarı Beratı'' verileceği açıklandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam