F.Bahçe'den kredi yalanlaması

Fenerbahçe Asbaşkanı Ömer Temelli ara transferin bitmesine sayılı günler kala yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
F.Bahçe'den  kredi yalanlaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2013 13:15
Taraftarların sorularını yanıtlayan Temelli transfer konusunda ser verip sır vermezken Belhanda'nın dışında başka transfer olabileceğinin de mesajını verdi. Ayrıca alt yapıyı güçlendirmeye devam edeceklerini de belirten Ömer Temelli, kadrolarına 2 genç ismi daha katacaklarını söyledi. Gençlerin A takıma geç takviye edildiğine katılmadığını belirten Ömer Temelli, "Bazıları futbolcuyu dün alıyorsun ve hemen oynuyor olduğunu zannediyor, bu işler bu kadar kolay değil. Gençleri takıma monte etmek zaman istiyor. Biz alt yapıya yıllardır yatırım yapıyoruz. Bugün oynayan Beykan, Recep, Mert gibi gençler 6-7 yıl gibi süre öncesinden itibaren kadromuza dahil edildi" diye konuştu.

Asbaşkan Temelli paniğe kapılmamaları gerektiğini ve sakin olunmasında fayda olacağını da dile getirerek, yakında transferin sonuçlanacağını işaret etti. Bankaların sarı lacivertli kulübe kredi vermediğine dair haberlerin asılsız olduğunu da vurgulayan Temelli, ezeli rakipleri Galatasaray'ın Sneijder ve Drogba transferlerine 'İyi transferler' yorumu yaptı.

Yönetimin, teknik kadronun ve futbolcuların şampiyonluğa ve Avrupa'da başarıya inandığını ifade eden Temelli, hiç kimsenın karamsarlığa kapılmamasını istedi ve kısa süre içinde herşeyin yola gireceğini belirtti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam