F.Bahçe'den FIFA'ya açık mektup

Fenerbahçe yöneticisi Selim Kosif, Ivan Bebek'in yönetimi sonrasında FIFA'ya mektup yazdı.

Haber; Sporx.com
F.Bahçe'den FIFA'ya açık mektup
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mart 2016 16:27
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif, Ivan Bebek'in Braga maçındaki yönetiminin ardından "FIFA'ya açık mektup" yazdı.

Kosif'in sosyal medya üzerinden paylaştığı bu mektup, kısa süre içinde yayıldı ve Fenerbahçe taraftarları da UEFA ve FIFA hesaplarına bu yazıyı yollamaya başladı.

İŞTE KOSİF'İN O YAZISI

"Türkiye'deki politikal karışılık ve son olaylardan dolayı, FIFA yabancı oyuncuların Türkiye'ye gelmek istemediğine karar verdi, bu yüzden Fenerbahçe'yi elemek için yollar aramaya başladı. Çok açık ki Ivan Bebek, bunu başarabilmek için en kolay yoldu. Yanlış bir penaltı kararı, sarı, kırmızı kartlar ve goller (ofsayt değil, değil mi?!) verdi.

Ivan Bebek, kendisine verilen görevi gerçekleştirmek için en iyisini yaptı. Tam olarak, Fenerbahçe'yi yaralamak için her şeyi yaptı. Sahada 8 oyuncusu kalan bir takım varken, 6 dakika uzatma veren bir hakemi ilk kez gördüm. Birkaç ay önce, Real Madrid - Rayo Vallecano maçını yöneten hakem, Vallecano 9 oyuncuyla farklı bir şekilde mağlup durumda olduğu için 90 dakika sonunda maçı bitirmişti.

Biz açıkca Türk takımlarına karşı bir nefret görüyoruz. Bu hakemi takip edeceğiz ve FIFA'nın da ne ceza vereceğinin takipçisi olacağız. Bir Fenerbahçe taraftarı olarak, sizden kısa sürede geri dönüş bekliyorum."

Tümü
TÜMÜ