F.Bahçe cephesinden Drogba, Sneijder yorumu

F.Bahçe'nin yöneticilerinden Ömer Temelli, ezeli rakipleri Galatasaray'ın Sneijder ve Drogba transferlerine 'İyi transferler' yorumu yaptı.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
F.Bahçe cephesinden Drogba, Sneijder yorumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Ocak 2013 23:37
Fenerbahçe Asbaşkanı Ömer Temelli ara transferin bitmesine sayılı günler kala yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve Galatasaray'ın yeni transferleri Sneijder - Drogba için 'iyi transferler' dedi.

Asbaşkan Temelli paniğe kapılmamaları gerektiğini ve sakin olunmasında fayda olacağını dile getirerek, yakında transferin sonuçlanacağını ima etti. Bankaların sarı lacivertli kulübe kredi vermediğine dair haberlerin asılsız olduğunu da vurgulayan Temelli, ezeli rakipleri Galatasaray'ın Sneijder ve Drogba transferlerine 'İyi transferler' yorumu yaptı.

Yönetimin, teknik kadronun ve futbolcuların şampiyonluğa ve Avrupa'da başarıya inandığını ifade eden Temelli, hiç kimsenın karamsarlığa kapılmamasını istedi.

Alt yapıyı güçlendirmeye devam edeceklerini de belirten Ömer Temelli, kadrolarına 2 genç ismi daha katacaklarını söyledi.

Gençlerin A takıma geç takviye edildiğine katılmadığını belirten Ömer Temelli, "Bazıları futbolcuyu dün alıyorsun ve hemen oynuyor olduğunu zannediyor, bu işler bu kadar kolay değil. Gençleri takıma monte etmek zaman istiyor. Biz alt yapıya yıllardır yatırım yapıyoruz. Bugün oynayan Beykan, Recep, Mert gibi gençler 6-7 yıl gibi süre öncesinden itibaren kadromuza dahil edildi" diye konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam