Drogba'nın parası localardan

Didier Drogba transferiyle birlikte bir kez daha dünya futbolunun gündemine yerleşen Galatasaray, bu transferin parasını localardan çıkarmayı planlıyor.

Haber; Bugün
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Drogba'nın parası localardan
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2013 14:11
Wesley Sneijder ve Didier Drogba transferiyle gündemi sarsan Galatasaray'da akıllardaki sorulardan biri bu transferlerin localardan elde edilecek özel gelirlerle karşılanacağı yönünde ortaya atılan iddia üzerine.

Türk Telekom Arena'da Beşiktaş ile oynanan derbide localarda bir broşür dağıtıldı. 2014’ün Ocak ayında locaların sözleşmeleri bitiyor. Amaç, taraftarları bir yıl sonra bitecek loca sözleşmelerini yenilemeye davet etmek. Arena’daki 155 locanın fiyatı yıllık 100 bin ile 300 bin dolar arasında değişiyor. 3 yıllık yeni satışlardan elde edilecek gelir yaklaşık 90 milyon dolar. işte bu! Bugün gazetesinde yer alan habere göre Galatasaraylı idareciler Drogba’nın parasının localardan çıkacağına inanıyorlar. Taraftara şu mesajı verdiği ifade edilen idareciler: “Biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Sıra sizde.”

Bu arada, eski başkan Adnan Polat da locaları 3 yıllığına satışa çıkarmıştı. Parasını peşin almıştı. Bu nedenle, şu anki yönetimtarafından da epey eleştirilmişti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam