Doktoru Keita zannedince...

Şanlıurfaspor'un teklifini reddeden Fildişili yıldız futbolcu Keita'ya benzeyen Ugandalı stajyer doktor Şanlıurfa'da olay oldu.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Doktoru Keita zannedince...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2013 16:36
Şanlıurfaspor'un teklifini reddeden Fildişili yıldız futbolcu Keita'ya benzeyen Ugandalı stajyer doktor Edrine Edrines, Şanlıurfa'da heyecan yarattı. Doktoru Keita zanneden Şanlıurfalılar, fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

2009-2010 sezonunda Galatasaray'da top koşturan Fildişi Sahilli futbolcu Abdul Kader Keita'nın PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'a transfer olacağı yönündeki haberler kentte heyecan yaratmıştı.

Son anda kulüp yönetimi ile futbolcu arasında yapılan görüşme sonucunda  transfer gerçekleşmeyince Şanlıurfalılar bu kez  hayal kırıklığına uğradı. Yıldız futbolcunun Şanlıurfa'ya gelmemesiyle birlikte birde ilginç bir olayın yaşanmasına da neden oldu.

Sırrın Mahallesi'nde bulunan özel bir hastaneye 1 aylık staj için Beyin Cerrahi Kliniğine gelen Uganda'lı Edrine Edrines'i gören hasta yakınları, 'sağlık kontrolüne gelen Keita' sanıp fotoğraf çektirdi. Biranda hastane koridorlarında etrafı fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla dolup taşması üzerine büyük şaşkınlık içerisine giren doktor Edrines 'Bu kadar ünlü olduğumu bilmiyordum' dedi. Bu sırada araya giren hastane yöneticileri, Ugandalı doktora ünlü futbolcu Ketia'ya benzediği için vatandaşların kendisiyle fotoğraf çektirdiğini söyleyince gerçek ortaya çıktı
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam