Bülent Korkmaz'dan 'keçi kanı' cevabı!

Galatasaray'da oynadığı dönemde Bülent Korkmaz'ın kendisine keçi kanı içirmeye çalıştığını söyleyen Dean Saunders'a cevap geldi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bülent Korkmaz'dan 'keçi kanı' cevabı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 15:50
Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Galli futbolcu Dean Saunders, Türkiye'de sarı kırmızlı takımda forma giydiği dönemde takım kaptanı Bülent Korkmaz'ın Malatyaspor ile deplasmanda oynadıkları maç öncesi kendisine güç vermesi için keçi kanı içirmeye çalıştığını öne sürmüştü.

Bu iddialar üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz Show Tv ve Skyturk360’ta yayınlanan Orta Saha programına telefonla katılarak şu açıklamaları yaptı.

"Böyle bir şey zaten olmaz. İlk defa sizden duydum. Ben de şaşırdım. İngilizcem çok iyi de değil ama o dönemde bunu nasıl anlatmışım ben de bilmiyorum. Tabi bana biraz tuhaf geldi. Niye böyle bir şey dedi onu da anlamadım. Kurban kesilir, kan alınır alna, ayaklara falan sürülür. Ama Saunders’ın bana kanı içirmeye çalıştı demesine bir şey diyemiyorum. O zamanlarda Saunders bize çok katkısı olan bir oyuncuydu. Çok iyi işler yaptı. Öyle bir şey olması mümkün değil. Farklı bir şey düşünmüş heralde. Ben ilk defa duydum ve şaşırdım. Dean Saunders bunları söylerken kendindemiydi bilemiyorum."

SAUNDERS'İN O AÇIKLAMALARI... 
Tümü
 Reklam