Bülent Korkmaz galibiyete inanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmayı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bülent Korkmaz galibiyete inanıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ocak 2013 11:50
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Beşiktaş maçını kazanmak için her şeyi yapacaklarını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün tamamlayıp maç saatini beklemeye başlayacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da teknik direktör Bülent Korkmaz galibiyete inanıyor.

"OYUNCULARIM İYİ ÇALIŞTI"

Çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten korkmaz; "Oyuncularım çok iyi çalıştı. Çalışmalarından dolayı memnunum. Çok özverili ve isteklilerdi. Bu beni son derece memnun etti. Fiziksel olarak istediğimiz yere geldik sayılır. Şimdi zihinsel ve taktiksel olarak oyuncularımızı hazırlayacağız. İnşallah en iyi şekilde yapıp, Beşiktaş maçında iyi bir oyun, iyi bir mücadele sergileyeceğiz. Beşiktaş özellikle orta sahada üst derece mücadele edenbir ekip. Bizim de aynı derece mücadeleyi göstermemiz lazım. Kazanmak için her şeyi yapacağız" diye konuştu.

"İLERLEME KAYDETTİK"

İkinci yarıda, ilk yarıdaki performanslarının üzerine çıkmaları gerektiğini vurgulayan Korkmaz, "Bunu yapabilecek oyuncu kalitemiz var. Takım halinde mücadele ettiğimiz zaman üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. Geldiğimiz günden itibaren çok yol aldık. Fiziksel ve taktiksel olarak ilerleme kaydettik. Oyuncularımın bunu devam ettirmesi gerekiyor" dedi.

""ZEKİ KORKMAZ: ÜST SIRALARA OYNAMAK İSTİYORUZ"

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un orta saha oyuncusu Zeki Korkmaz da Beşiktaş'ın zor bir rakip olduğunu vurgulayarak, "İnönü'de oynayacağız. Beşiktaş'a karşı hep şansımızın tuttuğu söylenir ama İnönü'de farklı bir atmosfer var. Kendi seyircisi önünde oynayacak. Biz bu zor koşulu, kendi lehimize çevirmeye çalışacağız. Güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini de belirten Korkmaz, şöyle konuştu:

"Sezon öncesi kampını pek iyi geçiremediğimiz için bu kamp biraz yükleme gibi oldu. Güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Hocamızın istediklerini sahaya yansıttık. Bir çıkış yakalayıp, üst sıralara oynamak istiyoruz."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam