Bülent Korkmaz: "En iyi maçtı"

Maçın ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Korkmaz, Bursaspor galibieytinin ardından ''Geldiğim günden bu yana takım halinde oynadığımız en iyi maçı çıkardık'' dedi.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bülent Korkmaz: 'En iyi maçtı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2013 17:07
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 4-1 kazandıkları Bursaspor maçında oyuncularının disiplinli oyununun önemli olduğunu söyledi. Mücadelenin ardından açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz, oyuncularını göstermiş olduğu performanstan dolayı kutladı. 

Korkmaz, şöyle konuştu:

''Futbolcularım çok iyi mücadele etti. Bursaspor'un önemli oyuncularını ve hücum organizasyonlarını maçtan önce söylediğimiz gibi engellediler. Sahaya yansıttığımız taktik ve oyun disiplini bizim için çok önemliydi. Önemli oyuncularımızın yokluğunda bu oyuncuların yerine oynayan oyuncular iyi bir futbol sergiledi. Geldiğim günden bu yana takım halinde oynadığımız en iyi maçı çıkardık.''

Kendileri gibi Bursaspor'un da zaafları olduğunu ifade eden Korkmaz, rakiplerinin bu zaaflarını Visca, Holmen ve Doka gibi arkadan gelerek defans arkasına koşu yapacak oyuncularla değerlendirdiklerini kaydetti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu Doka ise, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın kendilerine verdiği görevleri yerine getirdiklerini belirterek, ''Bugün herkes çok çalıştı ve kendisini takımına adadı'' dedi.

Genç oyuncu Enver Cenk Şahin de, arzuladıkları bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, ''Takım halinde iyi mücadele ettik. Hocamızın isteklerini yerine getirdik. Umarım galibiyet serisi yakalarız ve istediğimiz yerlere ulaşırız'' diye konuştu.


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam