"Bu hafta bitebilir"

Beyaz TV'de yorumculuk yapan Sinan Engin, bilgiyi Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım'dan aldığını söyleyerek yıldız oyuncunun bu hafta içinde sarı-lacivertli formayı giyebileceğini iddia etti.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Bu hafta bitebilir'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ocak 2013 23:57
Fenerbahçe'nin, transferi için büyük çaba sarfettiği Fransa Ligue 1 takımının Faslı yıldızı Younes Belhanda için büyük bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'de yorumculuk yapan Sinan Engin, bilgiyi Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım'dan aldığını söyleyerek yıldız oyuncunun bu hafta içinde sarı-lacivertli formayı giyebileceğini iddia etti.

Sinan Engin, "Belhanda bu hafta Fenerbahçeli olabilir, kaynağım Aziz Yıldırım" diyerek, sarı-lacivertlilerin başkanından aldığı bilgi doğrultusunda açıklama yaptığını vurguladı.

Transferde bir türlü istediği adımları atamayan Fenerbahçe'de, özellikle Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın olmazsa olmaz ismi Younes Belhanda için Başkan Aziz Yıldırım devreye girdiği biliniyor.

Montpellier Kulübü Başkanı Louis Nicolin ile bizzat görüşen Yıldırım'ın bonservis ücretini aşağıya çektiği ancak sarı-lacivertli kulübün istediği rakama henüz gelinmediği söyleniyor.Tümü
 Reklam