Beşiktaş'tan golcü atağı!

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, transfer çalışmaları hakkında açıklama yaptı.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'tan golcü atağı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 23:06
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Samet Aybaba'nın kendilerinden bir forvet oyuncusu istediğini söyledi.

Antalya Mardan Otel'de gerçekleştirilen MHK Üst Klasman Hakem Ara Semineri'nin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, "İstediğimiz şartlarda ve istediğimiz koşullara uygun bir futbolcu bulabilirsek transfer etmeyi düşünüyoruz. Transfer yapmak içinde transfer yapmayacağız. Gerekirse transfer yapmadan bu dönemi kapatabiliriz" dedi.

"BİR YABANCI FUTBOLCUYLA GÖRÜŞÜYORUZ"

Ahmet Nur Çebi, yabancı bir oyuncu ile görüştüklerini belirterek, "O oyuncunun durumu açıklığa kavuştuktan sonra açıklama yapabiliriz. Ancak transferde her an her şey değişebiliyor" diye konuştu.

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Fernandes'in dünkü basın toplantısında "Kontratım devam ediyor. Yönetim kalmamı isterse oturup durumu konuşuruz" açıklamasının hatırlatılması üzerine Ahmet Nur Çebi, "Fernandes Beşiktaş için çok önemli bir futbolcu. Karşılıklı ilişkilerimiz pozitif gidiyor. Biz ondan memnunuz, o da bizden memnun. Yıl sonundaki başarısına göre onun durumunu değerlendireceğiz. Yıl sonu durumu konuşacağız" ifadelerini kullandı.

Çebi ayrıca, hakemlerle ilgili olarak da şunları söyledi;
"Her insan hata yapabilir. Çok bir süreçten geçiyoruz. Bizde hakem hatalarından dolayı kayıplar yaşadığımız üzülüyoruz. Hakemlerle yapılan konuşmalar çok faydalı oldu. Kulüpler kendi görüşlerini hakemlerde kendi görüşlerini ilettiler. Bu tür diyalogların pozitif gelişmesinde büyük etkisi var. Bu toplantılar yılda birkaç defa yapılmalı."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam