Beşiktaş'ta gençlere ömürlük imza

Altyapıya ağırlık veren Beşiktaş elindeki cevherleri kaptırmaya niyetli değil. Siyah beyazlılar üç futbolcuya da kısa sürede beşer yıllık imza attıracak

Haber; Türkiye
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'ta gençlere ömürlük imza
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2022 08:58
Son güncelleme 27 Ocak 2022 10:02
Son dönemde, takımda artan hastalık ve sakatlıklar yüzünden altyapıdan çıkardığı oyunculara şans veren Beşiktaş, gençlik operasyonuna devam edecek.

Sergen Yalçın'ın ardından takımın başına geçen Önder Karaveli de altyapıya dönüş sisteminde kilit rol oynuyor. Elindeki genç yıldızları kaptırmak istemeyen siyah beyazlılar kaleci Ersin Destanoğlu, stoper Serdar Saatci ve sol bek Rıdvan Yılmaz'la görüşmelere şimdiden başladı.

LARIN ŞARTLARA BAĞLI

Beşiktaş'ın yeni sportif direktörü Ceyhun Kazancı, her üç oyuncuyla da görüşerek yönetimin uzun süreli sözleşme fikrini iletti. Önümüzdeki yıl sözleşmeleri bitecek olan oyuncularla 2027'ye kadar mukavele imzalanacak. Bu arada takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Cyle Larin ile ilgili olarak Kazancı "Sözleşme imzalamadığımız için oynatmadığımız iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Doğru ekonomik şartlar olursa yola devam ederiz" dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam