Batuhan'dan sigara yalanlaması

Beşiktaş'ın uslanmaz golcüsü Batuhan Karadeniz'in antrenman çıkışında teknik direktör Samet Aybaba'ya sigara ile yakalandığı iddia edildi.

Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Batuhan'dan sigara yalanlaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2013 11:48
Ricardo Quaresma'nın sözleşmesini feshederek bir problemi çözen Beşiktaş Kulübü, Batuhan Karadeniz derdine derman bulamadı.

Yeni Şafak Gazetesi'nin haberine göre, önceki gün gerçekleştirilen idman sırasında ayak parmağı ezildiği için idmanı yarıda bırakan Batuhan, tesis çıkışında Aybaba'yı küplere bindirdi.

Genç oyuncusunun tesislerden çıkar çıkmaz sigara yaktığını gören tecrübeli teknik adam, adeta köpürdü. Oyuncusuna 'Ben yönetime Ocak ayı transferim Batuhan diyorum. Sana kol kanat geriyorum. Senin haline bak. Çık git gözüm seni görmesin' diye serzenişte bulunurken adeta tesisler Aybaba'nın sesiyle yankılandı.

Hocasına bir kelime dahi etmeyen Batuhan, özel şöförünün kullandığı araçla tesislerden ayrıldı.

SİGARA OLAYI İLK DEĞİL!

Batuhan'ın sigarayla vukuatı daha önce de başına bela açmıştı. Teknik direktör Samet Aybaba, idman sonrası tesislerdeki odalarında dinlenmeleri için izin verdiği oyuncuları teftişe gittiğinde Ersan Gülüm ve Batuhan'ı odada sigara içerken yakalamış; 'Sigara içemezsin, özellikle tesislerde' çıkışını yapmıştı.

Tesislerin kapısından çıkar çıkmaz sigara yakan genç yıldız, yine hocasının gazabına uğradı.

TWİTTER'DAN YALANLADI

Bu haberin ardından Batuhan Kardeniz, twitter hesabından yaptığı açıklamada böyle bir durumun olmadığını ve haberin asılsız olduğunu söyledi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam