Basser kaçan puanlara yanıyor

Bursaspor'un Faslı sağ bek oyuncusu Michael Basser, ligin ilk yarısında gereksiz puan kayıpları yaşadıklarını belirtti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Basser kaçan puanlara yanıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 11:49
Bursaspor'un Faslı sağ beki Michael Basser, ligin ikinci yarısında galibiyet serilerine başlayacaklarını iddia etti, ilk yarıda gereksiz puanlar kaybettiklerini söyledi. Basser, yeşil beyazlı kulübün televizyonuna açıklamalarda bulundu. Ligin ilk yarısında kaybettikleri maçları telafi edeceklerini belirten Basser, şunları söyledi:

"Çok fazla gereksiz puanlar kaybettik. Bazen öne geçtiğimiz maçlarda hatalar yaptık ve berabere kaldık. 2-0 olduktan sonra panik mi yapıyoruz, konsantrasyon kaybı mı yaşıyoruz ben de bilmiyorum? Maçlar istediğimiz şekilde sonuçlanmıyor. Gerçekten bazı ince detaylar var. Bu yüzden maçlar beraberlikle bitiyor. Lige baktığımızda Fenerbahçe ve diğer takımlardan eksikliğimiz yok. Ocak ayından sonra daha iyi işler yaparız. Aynı hataları tekrarlamazsak, Bursaspor ligde iyi bir yere gelecek."

"MUTLU ETMEK İSTİYORUZ"

Yeşil beyazlı taraftarları alacakları galibiyetlerle mutlu etmek istediklerini de sözlerine ekleyen Basser, şöyle devam etti:

"Hayatımda böyle bir şey görmedim. Eski kulübümde böyle bir taraftar topluluğu yoktu. Taraftarımız kendi işlerini hakkıyla yapıyor. Biz de onlara galibiyeti vermek istiyoruz. Bursaspor'u lig sonunda zirvede bitirmek istiyoruz. Bu şekilde kulüp büyür. Bizim en büyük hedefimiz onlara galibiyet serisi vererek onları mutlaka mutlu etmek."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam