"Bana Reis denilmesi hoşuma gidiyor"

Galatasaray'ın emektar oyuncularından Sabri Sarıoğlu, Afrika Kupası'na gidecek olan Eboue'nin yokluğunu aratmayacağını ifade ederken kendisine Reis denmesinden ise rahatsızlık duymadığını vurguladı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Bana Reis denilmesi hoşuma gidiyor'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 09:33
Süper lig’de ikinci yarının ilk iki haftasında Eboue’nin Afrika Kupası maçlarında Fildişi Sahili formasıyla boy gösterecek olmasından dolayı Galatasaray’da kendisine ilk 11 fırsatı doğan Sabri Sarıoğlu, arkadaşını aratmayacağını söyledi.

"Eboue'nin yokluğunu aratmayız" diyen tecrübeli futbolcu Galatasaray’da formayı bulanın bırakmak istemediğini belirtti. "Eboue'nin yokluğu benim için avantaj olabilir." şeklinde konuşan Sabri, kendisine 'Reis' denmesiyle ilgili ise, "Reis denilmesi beni mutlu ediyor. Bazen küfür, bazen alkış alıyoruz. Onların bana olan sevgisinden kaynaklanıyor bu durum" şeklinde konuştu.

Bu sezon sadece 3 maçta toplam 111 dakika forma şansı bulabilen Sabri, yeniden milli takım hayali olduğunu ancak öncesinde Galatasaray'da daha fazla maça çıkması gerektiğini ifade ederken, "Milli Takım’a tekrar gitmek için önce burada oynamam lazım. Çünkü Milli Takım daha çok oynayan oyuncular arasından seçiliyor." sözlerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam