Aysal'dan Terim'in şerefine yemek!

Galatasaray'ın Divan Kurulu'ndaki berat töreninin ardından Başkan Aysal'ın Terim'in de katıldığı bir yemek tertip etmesi, 'ikili arasındaki buzların erimeye başlaması' olarak değerlendirildi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Aysal'dan Terim'in şerefine yemek!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ocak 2013 19:07
Galatasaray'daki başkan - teknik direktör krizinde uzlaşmaya doğru... Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Wesley Sneijder transferi hakkında yaptığı bazı açıklamalar teknik direktör Fatih terim ile arasında soğuk rüzgarların estiği yönünde basına yansımıştı. Ünal Aysal ve Fatih Terim, Sneijder'in transfer görüşmeleri sürecinde bir araya gelmeyerek gerginlik sürecini başlatmıştılar.

Ünal Aysal'ın son olarak geçtiğimiz çarşamba günü, sarı kırmızılı kulübün divan kurulu toplantısında, Ünal Aysal'ın, Terim'i kastederek, "Başarılı Eleman" tanımlaması yapması ve sonrasında Terim'in Kasımpaşa maçının ardından yaptığı konuşma, Galatasaray'ı ciddi bir yönetim - teknik direktör krizine doğru sürüklüyordu. Ancak bugün sarı kırmızılı kulübün yeni divan üyeleri için düzenlenen berat töreni, Galatasaray'da barışa doğru sağlam bir adım atılmasını sağladı.

Galatasaray 2. Başkanı Ali Dürüst dün gece başkan Ünal Aysal'ı arayarak Terim'in berat belgesini kendisinin takdim etmesini istedi. Ali Dürüst'ün öneri ve ricası üzerine berat törenine katılan başkan Ünal Aysal, Fatih Terim'e berat belgesini takdim etti.

Tören öncesinde kısa bir görüşme gerçekleştiren Ünal Aysal ve Fatih Terim, ardından ayrı ayrı Mehmet Ali Birand'ın cenazesine katıldı. Ünal Aysal ve Terim cenaze sonrasında ise Aysal'ın daveti sonrasında yemekte buluştular. Yemekte yöneticilerden Ali Dürüst ve Refik Arkan bulunurken, Terim'le sorunlu olduğu öne sürülen Bülent Tulun da yemeğe katılanlar arasındaydı.

Ancak son günlerdeki medya üzerinden yapılan açıklamaların ardından Ünal Aysal ile Fatih Terim'in birlikte yemek yemeleri sarı kırmızılı kulüpteki büyümesi muhtemel krizi de dondurmuş oldu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam