Aysal: "Sneijder için de büyük başarıdır"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Wesley Sneijder transferinin resmi açıklamasının ardından sarı kırmızılı kulübün televizyonuna konuştu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Aysal: 'Sneijder için de büyük başarıdır'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 22:55
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, GSTV'ye Wesley Sneijder transferinin resmen açıklanmasının ardından açıklamada bulundu.

Aysal transferin 10-12 gün içerisinde bittiğini kaydederken Hollandalı yıldızın sarı kırmızılı kulübe büyük güç katacağını açıkladı.

İşte Aysal'ın açıklamaları:

"SNEIJDER HERKESE HAYIRLI OLSUN"

"Hepimize hayırlı olsun. 8 Ocak'ta ilk olarak bu olayı başlatmıştk. 10-12 günlük zaman içerisinde bu transfer gerçekleşmiş oldu. Büyük hedeflerimiz var. Derin ve büyük kadrolarla büyük takım olmaya devam ediyoruz. Daha büyük oyuncularla yolumuza devam etmeye devam ediyoruz. Biz de Sneijder'i izleyerek Galatasaray'dan keyif almaya devam edeceğiz."

"Akşamüstü (Pazartesi) sanıyorum İstanbul'a gelecek. Sağlık kontrollerinin ardından imza atacak diye planlıyoruz şu an."

"HOCAMIZ İSTERSE BİR İSİM DAHA ALIRIZ"

"Bu akşamın konusu Sneijder'den başka transfer olup olmayacağı olmasın. 5 Şubat'a kadar zamanımız var. Hocamız isterse bir isim daha alırız."

"SNEIJDER İÇİN GALATASARAY'DA OYNAMAK BAŞARIDIR"

"Sneijder için de büyük başarı Galatasaray'da oynamak. Galatasaray'da kariyerini tamamlamak üzere buraya geldi. Tüm varlığıyla bize katkı sağlayacağını kendisi söyledi. Kuzeyli ve disiplinli bir oyuncu. Hocamız de gerekli şekilde idmanlarla onu takımımıza sokacaktır."

"MORATTI TAM BİR CENTİLMEN"

"Moratti tam bir centilmen. Benim çok takdirimi kazandı, hem transfer için ilk görüşmemizde hem de sonrasında biz uzak kalmayı ve gelişmeleri beklemeyi seçtik. Güzel bir anlaşmayla ilerledik. Ben şahsen Moratti ile yaptığımız bu işbirliğinden dolayı çok mutlu oldum. İleride de inşallah kendisi ile farklı işlerde birlikte oluruz."

"Detaylarına kadar anlattım daha önceden. Vizyonumuz çok belli. Biz Avrupa'nın en büyük 10 takımı arasına girmeyi hedeflemiştik ve bu yolda da adım adım ilerliyoruz."

"SNEIJDER BENİ ARADI..."

GS TV'nin ardından Beyaz TV'de yayınlanan 'Beya Futbol' adlı programa telefonla bağlanan Ünal Aysal, Wesley Sneijder transferi ve Fatih Terim ile aralarında sorun olduğu iddialarına da cevap verdi.

"Sneijder beni aradı. Ben de onu tebrik ettim. Sneijder çok heyecanlı. Çok mutlu gözüküyor. Ailesi ile beraber gelecek. Çok iyi niyetli ve hırslı bir oyuncu. Bizim iyi takımımız var ama kadro derinliği lazım. Fatih Terim'in onayı olmadan bu transferi yapmak cüret işidir. Onun haberi elbette vardı.

"TERİM'İN AÇIKLAMALARINI ÜSTÜME ALMADIM"

Fatih Terim'in Cuma günkü açıklamalarını üste almadım. Hocamızla ilişikimiz her zaman dikkatliydi. Medyanın hoca üzerinde büyük baskısı olmuştu. Medya cımbızla çekip, tabiri caizse romanlarla bunu oluşurdu. Fatih Terim'in tepkisi bunaydı. Zamanı geldiğinde de bunu açıklayacağını düşünüyorum.

Fatih Terim ile Bülent Tulun arasında ilk günlerde sorunlar oldu. Sonra devam etmedi. Artık kendi aralarında konuşabiliyorlar, yemek yiyebiliyorlar. Benden daha eski dostu Fatih Terim'in. Bunda artık ısrar etmeyi anlamıyorum.

onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg


Tümü
 Reklam