Armstrong'un en büyük pişmanlığı

Doping yaptığı gerekçesiyle ödülleri elinden alınan Lance Armstrong, Amerikan gazeteci Oprah Winfrey'e itiraflarına bir yenisini ekledi.

Haber; Sabah
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Armstrong'un en büyük pişmanlığı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 09:49
Oprah Winfrey'e verdiği ilk röportajda doping yaptığını itiraf eden Lance Armstrong, röportajın ikinci bölümünde yine son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Doping suçlamalarıyla karşı karşıya kaldığı dönemde oğlu Luke'un kendisine sahip çıktığını da belirten Armstrong, bu yüzden 13 yaşındaki oğluna büyük bir mahcubiyet duyduğunu söyledi. Armstrong, "Oğlum, "Babam hakkında söyledikleriniz doğru değil" diyerek beni dışarıya karşı savunuyordu. Nedenini sorguluyordu. İşte o zaman oğluma beni savunmamasını söyledim" dedi.

Armstrong oğlu için sözlerini, "İyi ki bana değil de annesine benzemiş" diye tamamladı. Şans verilmesi halinde bir kez daha Fransa Bisiklet Turu'nda pedal çevirmek istediğini dile getiren ünlü bisikletçi, "Kendimi en aciz hissettiğim an, kendi kurmuş olduğum dernek tarafından başkanlık görevinden alınmamdı. Bu yönde gelen ilk telefon, başkanlıktan ayrılıp yönetimde kalmam şeklindeydi. Ancak birkaç hafta sonra bunun yeterli olmayacağı belirtildi ve vakıfla olan tüm bağlarımı koparmam istendi" diye konuştu.

Tümü
 Reklam