Altay'da divan kurulu zirvesi

Altay'da Yüksek Divan Kurulu, genişletilmiş toplantıda bir araya geldi.

Haber; DHA, Fotoğraf; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Altay'da divan kurulu zirvesi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Şubat 2023 16:01
Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Altay'da Yüksek Divan Kurulu, genişletilmiş toplantıda bir araya geldi. Mali bilgilendirme ve strateji toplantısı dün İzmir Ticaret Odası'nda (İZTO) gerçekleştirildi. Siyah-beyazlı kulübün mali durumu ve geleceği hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıda camianın önde gelen isimleri yer aldı. Toplantının son derece verimli geçtiği, katılımcıların Altay'ın geleceğine yönelik fikirlerini paylaştığı belirtildi.

Altay Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker'in düzenlediği toplantıya; İZTO Başkanı Mahmut Özgener'in yanı sıra Altay Başkanı Ayhan Dündar, yönetici Berk Hızlıateş, Ahmet Avni Atayol, Turan Güven, Umut Samaraz, Polat Özen, İhsan Saraç, Seza Sönmez Yaşar, Çağrı Küçükvatan, Alperen Nebi ve Burak Kökten katıldı. Altay Spor ve Eğitim Vakfı Başkanı Cihangir Marmara ile Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Sidal Çandarlı da katıldı.

MALİ DURUM PAYLAŞILDI

Kulüp Saymanı Umut Samaraz, geçmişten gelen dosyalar ve mali durum ile ilgili güncel bilgileri katılımcılara sunarken, Başkan Ayhan Dündar ise idari ve sportif birçok konuyu divan kurulu üyeleri ile paylaştı. Yüksek Divan Kurulu Üyesi Namık Kemal Marmara da yeni spor yasası hakkında katılımcılara bilgilendirme yaptı.

BİRLİK VURGUSU YAPILDI

Toplantıda Altay'ın gelir kaynaklarının artırılması, mevcut borçların ödenmesi, üyelik aidatlarının güncellenmesi ve değişen yasalara paralel yapılması gereken tüzük değişiklikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Somut sonuçlar elde etmek adına ilgili kurullardan gelecek raporlar doğrultusunda benzer toplantıların düzenli olarak gerçekleştirileceği vurgulandı.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam