"Alacak güçteyiz"

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ile şimdiye kadar kontakt kurmadıklarını dile getiren Brezilyalı futbol adamı, oyuncu sezon sonunda gitmek isterse ilgilenebileceklerini dile getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Alacak güçteyiz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 12:57
Kulübü Real Madrid'de mutsuz olduğu dile getirilen ve ismi Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain ile anılan Cristiano Ronaldo için, Fransız kulübünün sportif direkötür Leonardo'dan açıklama geldi. Portekizli yıldızla şimdiye kadar kontakt kurmadıklarını dile getiren Brezilyalı futbol adamı, oyuncu sezon sonunda gitmek isterse ilgilenebileceklerini dile getirdi.

L'Equipe'e konuşan Leonardo, "Paris Saint Germain her şeyin gerçekleşebileceği bir kulüp oldu. Ronaldo'nun kulübüyle uzun bir sözleşmesi var. Somut bir adımımız yok. Ronaldo gitmek isterse onu alabilme gücüne sahip dünyada dört ya da beş kulüp var ve PSG bu kulüplerden biri" ifadelerini kullanarak Portekizli oyuncuyu kadrolarına katabilecek güçte olduklarını vurguladı.

Leonardo ayrıca 42 milyon Euro'luk bir bedele Palermo takımından transfer edilen Javier Pastore'nin bekleneni verememesi üzerine gelen eleştirilere, "Oyuncunun kendini göstermesi için sabredilmeli." şeklinde karşılık verdi.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam