Adem Ljajic, Lens ve Douglas direniyor

Beşiktaş'ta kadro dışı olan oyuncularla ilgili sorunlara bir türlü çözüm bulunamıyor.

Haber; Milliyet
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Adem Ljajic, Lens ve Douglas direniyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2022 08:29
Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala'yı en kısa sürede göndermek istese de bu isimleri ayrılığa ikna edemiyor.Kartal'da kadro dışı olan oyuncularla ilgili sorunlara bir türlü çözüm bulunamıyor. Siyah-beyazlı yönetim; Adem Ljajic, Jeremain Lens, Douglas ve Fabrice Nsakala'yı en kısa sürede göndermek istese de bu isimleri ayrılığa ikna edemiyor.

Yıllık ücreti net 3.2 milyon euro olan Ljajic ayrılık için 1 milyon euro istiyor. Medipol Başakşehir'in ilgilendiği tecrübeli futbolcunun sezonun ikinci yarısı için alması gereken 1.6 milyon euronun 1 milyon euroluk kısmını talep ettiği ve geri adım atmadığı öğrenildi. Bu parayı ödemeyi kabul etmeyen Beşiktaş'ın hiçbir ödeme yapmadan Ljajic'i göndermenin yollarını aradığı kaydedildi.Lens ve Douglas ise tüm alacaklarının ödenmesini istiyor.

Uzun süredir kadro dışı olan bu oyuncular aksi halde sözleşme feshine yanaşmıyor. Süper Lig'den bazı kulüplerin ilgilendiği Nsakala'nın da alacaklarını istediği belirlendi. Tecrübeli futbolcunun maddi konularda anlaşma sağlanması halinde takımdan ayrılmaya hazır olduğu ifade edildi.

 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam