Vincenzo Montella için Fenerbahçe ve Trabzonspor açıklaması

Vincenzo Montella için Fenerbahçe ve Trabzonspor iddiaları üzerine Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak konuştu. Daha sonra İtalyan teknik adam da açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Vincenzo Montella için Fenerbahçe ve Trabzonspor açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Nisan 2023 00:34
Son güncelleme 02 Nisan 2023 00:47
Spor Toto Süper Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Vincenzo Montella'nın adının Fenerbahçe ve Trabzonspor ile anılmasına cevap geldi.

Adana Demirspor'da başarılı işler yapan 48 yaşındaki İtalyan teknik adamın adı, önümüzdeki sezon için Fenerbahçe ve Trabzonspor ile anıldı. Kulüp Başkanı Murat Sancak, bu iddialara cevap verdi.

"F.BAHÇE, TRABZONSPOR İSTİYORSA..."

Murat Sancak, Vincenzo Montella ile ilgili Beyaz TV'de yaptığı açıklamada "Dedikodudur, istiyorlarsa alabilirler. Sözleşmesi bitiyorsa, kendisi de gitmek istiyorsa gidebilir. Bize teklif gelmez. Trabzonspor da Fenerbahçe de öyle saygısızlık yapmaz." dedi.

VINCENZO MONTELLA'DAN AÇIKLAMA

Öte yandan Galatasaray maçının ardından Vincenzo Montella'ya hakkındaki iddiaları soruldu. İtalyan teknik adam "30 küsur yıldır futbolun içindeyim. Hem futbolcu hem de hocayken hakkımda çok fazla söylenti oluyordu. Şunu söyleyebilirim benim kafam total olarak Adana Demirspor'da. Hiç kimseyle zaten görüşmedim. Böyle bir isteğim olmadı. Çünkü biz bir hayalin peşinden gidiyoruz. Bugün gösterdiğimiz mücadeleden sonra böyle bir hayalimiz olması gerektiğini tekrar kanıtladık." ifadelerini kullandı.

Tümü
 Reklam