Taffarel raporu verdi, Terim geri çağırdı!

Sezon başında teknik direktör Fatih Terim tarafından takımdan gönderilen Aykut Erçetin, Taffarel'in raporu doğrultusunda yeniden takıma çağrıldığı iddia edildi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Taffarel raporu verdi, Terim geri çağırdı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 11:53
Galatasaray'da Muslera'nın yedeğine takviye geldi! Sarı kırmızılı kulüp geçtiğimiz transfer döneminde sözleşme uzatmayıp, serbest bıraktığı Aykut Erçetin ile yeniden nikah tazeliyor.

Muslera'nın birinci yedeği olan Ufuk Ceylan'ın formsuzluğu ve özel hayatındaki düzensizlik yüzünden gözden düşmesi, Galatasaray'da ikinci kaleciyi arayışını başlatmıştı. Teknik direktör Fatih Terim, kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in raporu üzerine ikinci kaleci için Aykut Erçetin'i yeniden göreve çağırdı.

Galatasaray'ın devre arası kampında hazırlık maçlarında şans bulan ancak bu şansı hiç de iyi kullanamayan Ufuk Ceylan tamamen gözden düşerken, Beşiktaş derbisinde Muslera'nın yedeği olarak Eray İşcan kulübede oturmuştu.

Ancak Eray'ın da çok tecrübesiz oluşu göz önüne alınarak, Fatih Terim'in isteği üzerine Aykut Erçetin ile yeniden anlaşılmasına karar verildi. Aykut Erçetin geçtiğimiz transfer ayında serbest kalmış ancak hiçbir kulüple anlaşmayıp, sezonun ilk yarısını boş geçirmişti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam