Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Steph ayağını burktu, koltuk değneğiyle çıktı

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 'ın New Orleans'ta dün gece oynanan maçın son saniyelerinde belirgin bir ayak bileği sakatlığı yaşadı.

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, 'ın New Orleans'ta dün gece oynanan maçın son saniyelerinde belirgin bir ayak bileği sakatlığı yaşadı.

Bir pozisyonda E'Twaun Moore'dan top çalmak için hamle yapan ve momentumunu değiştirmiş bulunan Curry'nin sağ ayağı burkuldu ve oyunun durduğu bir sonraki anda acı çekerek soyunma odasına gittiği görüldü.

Steph'in ayağını burktuğu an şu şekildeydi:Steph, soyunma odasında muhabirlerin karşısına koltuk değnekleri ile çıktı. Warriors halkla ilişkiler ekibi, muhabirlere röntgenlerin negatif çıktığını ve Curry'nin ayak bileğini burktuğunu söyledi.

Curry, yaşadığı olay ile ilgili, "Aptalca bir oyundu çünkü top çalmaya çalışıyordum. Ve E'Twaun'ın ayakkabısına takıldıktan sonra dengemi toparlayamadım. Canım yandı biraz tabii ki ama en kısa zamanda da buraya (soyunma odasına) dönüp buz koyarak iyileşme sürecini de başlatmak istedim." şeklinde konuştu.

Curry'ye bugün bir MR çekilecek.


7/24 NBA TÜRKİYE