Sneijder'in menajerinden sözleşme açıklaması

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers konuştu

Haber; NTVSpor
Sneijder'in menajerinden sözleşme açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Ağustos 2015 13:24
Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, başarılı oyuncunun sözleşmesi hakkında, NTV Spor'a konuştu. (Wesley için flaş iddia! TIKLAYIN...)

Albers, Sneijder'in Türkiye ve Galatasaray'da çok mutlu olduğunu dile getirirken, önümüzdeki günlerde yeni sözleşme görüşmeleri için İstanbul'a geleceğini söyledi.

"HIRSLI VE YARIŞMACI BİR TAKIM GÖRMEK İSTİYOR"

Hollandalı futbolcunun menajeri, "Bize geçen yıl ve bu yaz, 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2+1 yıllık bir sözleşme önerildi. Şu an için herhangi bir ücret önerilmedi, önümüzdeki haftalarda yönetimle görüşüp teklifleri dinleyeceğiz. Ancak şu an Wesley için en önemli olan şey kulübün geleceği. Wesley, hırslı ve tutkulu bir futbolcu. 2010 yılında Şampiyonlar Ligi'ni kazandı, 2014 Dünya Kupası'nda yarı final oynadı. Galatasaray'a transfer olurken bir plan doğrultusunda buraya gelmişti. Şampiyonlar Ligi'nde iddialı olacak bir Galatasaray'da forma giymek istiyor. Wesley yönetimle konuştu ve takımın Avrupa Kupaları için hırslı olduğunu görmek istediğini yönetime iletti. Kendisi gibi hırslı ve yarışmacı bir takım görmek istiyor" şeklinde konuştu.

"DOĞRU VE İDDİALI BİR PLAN GÖRMEZSE..."

Önceliklerinin, yeni kontrat için gelecek teklifin ayrıntıları değil, Galatasaray'ın gelecek ile ilgili planları olduğunu belirten Albers, "Kimse bunu yanlış anlamasın ve Wesley ayrılmak istiyor diye de yorumlamasın. O, bu şehri ve bu takımı çok seviyor ama doğru ve iddialı bir gelecek planı görmezse kontratı uzatmak istemeyecektir. Hiçbir takımla görüşmedim ve görüşmeyeceğim. Önceliğimiz her zaman Wesley'in burada, Galatasaray'da mutlu olduğu yerde devam etmesi ama Wesley gibi hırslı ve üst düzey bir oyuncu ancak yarışmacı ve iddialı bir takımda mutlu olabilir" ifadelerini kullandı

 Tümü
TÜMÜ