Selçuk İnan'dan Fatih Terim'e: "Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük"

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, sarı - kırmızılı kulübün resmi twitter hesabından bir mesaj paylaştı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Selçuk İnan'dan Fatih Terim'e: 'Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Mart 2020 20:39
Galatasaray Futbol Takımı kaptanı Selçuk İnan, koronavirüs salgını ve bu salgına yakalanan teknik direktörü Fatih Terim için bir mesaj paylaştı.

Galatasaray Kulübü'nün resmi twitter hesabından yayınlanan mesajda İnan, Abdürrahim Albayrak ve eşine, hocası Fatih Terim'e ve hastalıkla mücadele eden tüm insanlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Selçuk İnan'ın mesajı şu şekilde;

Öncelikle dünyayı etkisi altına alan ve yeryüzündeki tüm insanların endişe dolu günler yaşamasına neden olan salgın hastalığın en kısa zamanda etkisini yitirmesini, bu hastalıkla mücadele eden herkesin olabildiğince hızlı bir şekilde eski sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Liglerin ertelenme kararının verildiği Perşembe gününden bu yana takım hâlinde evlerimizde kalarak sağlık ekibimiz tarafından bizlere aktarılan tavsiyeleri harfıyen yerine getiriyoruz.

Maalesef bu süreçte ilk olarak Ikinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve sevgili eşi Şükran Albayrak'ın kendilerine uygulanan test sonuçlarının pozitif çıktığını öğrendik. Yıllardır bizimle birlikte kader birliği yapan, her daim her ihtiyacımızı fedakârca karşılamaya çalışan Abdurrahim Abi'mizin ve eşinin yeniden, güzel günlerde bizimle birlikte olacağına inancım sonsuz.

Kendisiyle, ailesiyle her gün iletişim hâlindeyim. Umuyorum, en kısa zamanda eskisinden de güçlü bir şekilde sağlığına kavuşacak.

Ayrıca biliyorum ki; bir ülkeye asla vazgeçmemeyı, her şartta mücadele etmeyi ve güçlü kalmayı öğreten Fatih Hoca'mız da, şu an yüzleştiği zorluğun üstesinden gelecek.

Hocam, biz bu yolda birlikte yürüdük; hep beraberdik. Bunu da geride bırakacağız, biliyorum. Şimdi, sizin güçlü olmanızın ve bize verdiğiniz öğütleri gerçeğe dönüştürmenizin zamanı.

Bizler, sevdikleriniz ve tüm sevenleriniz sizi bekliyoruz. Bilin ki; biz hep sizinleyiz, dualarımız sizinle.

SELÇUK İNAN
GALATASARAY FUTBOL A TAKIM KAPTANISporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ