Paylaşılamayan adam: Jorge Jesus

Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı Jorge Jesus için Flamengo taraftarı kampanya başlattı.

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Paylaşılamayan adam: Jorge Jesus
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mayıs 2022 08:50
Fenerbahçe, Jorge Jesus'a imza attırmak için sezonun bitmesini bekliyor ancak resmi açıklama yapılmadığı sürece farklı çevrelerden yükselen sesler de kafa karıştırıyor.

Türkiye'de olduğu gibi Brezilya'da da Jesus gündemden düşmüyor. Flamengo'nun ligdeki kötü gidişi, taraftarına eski teknik adamları Portekizli Jorge Jesus'un ismini söyletmeye yetti. Flamengo taraftarı sosyal medyada "VoltaJJ" (Geri dön Jorge Jesus) "MisterNoFlamengo" (Flamengo'ya bayım) etiketleriyle kampanya başlattı. Ancak yönetim henüz Jesus'a teklif yapmadı.

'F.BAHÇE'NİN PROJESİNİ DÜŞÜNÜYOR'

Jesus'un avukatı Luis Miguel Henrique ise sarı-lacivertli takımla ilgili CNN Portekiz'e şöyle konuştu: "Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jorge Jesus ile iyi bir kimya yakalamayı başardı. Jesus'un bir teklif aldığı ve bu projeyi daha iyi anlama arzusunun olduğu doğru. Bunun dışında tartışılması gereken bazı detaylar daha var ama bu konu hakkında konuşamam." Avukat ayrıca, Portekizli çalıştırıcının Güney Amerika'dan iki teklif aldığını ve bu tekliflerin birinin Şili Milli Takımı'ndan olduğunu belirtti.

"LÖW DEFTERİ KAPANMADI"

BİR GÖRÜŞ/GÜRCAN BİLGİÇ: İsmail Kartal'ın müthiş çıkışı Fenerbahçe yönetiminin elini çok güçlendirdi. Jesus olayı ilginç. Görüşülen tek hoca değil ama fotoğraflanan tek isim. Bu yüzden yeni dönemin favorisi haline geldi. Brezilya'da yaptığı röportajda 20 Mayıs'a kadar Flamengo'yu bekleyeceğini söylemişti. Ama Ali Koç, ocak ayından beri sadece Jesus'la değil, Jardim, Mancini ve Löw ile de masaya oturdu. Bilgi aldı, danıştı. Fenerbahçe'de Löw defterinin kapanmadığını da belirtelim. Çünkü bu formülün içinde İsmail Kartal da var. Benim gönlüm Kartal'dan yana. Çünkü bütün adayların en az iki ay önünden gidecek. Takımı tanıma, sistemi geliştirme veya transfer planlamasıyla ilgili zamana ihtiyaç duymayacak. 

 
 

 

Tümü
 Reklam