Özdilek'ten Göçek'e tepki

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Tita'nın sakatlandığı pozisyonda oyunu devam ettiren hakem Hüseyin Göçek'i eleştirdi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Özdilek'ten Göçek'e tepki
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ocak 2013 00:16
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını, ancak her şeyden önce maçta sakatlanan Tita'nın durumunun kendilerini daha çok üzdüğünü söyledi.

Tita'nın sahalardan en az 1,5 ay uzak kalacağına dikkati çeken Mehmet Özdilek, "Sakatlık pozisyonunda hakemin oyunu devam ettirmesi enteresan. Tita'nın ayak bileğinde kısmi yırtıklar var. Bizim işimizi zorlaştıracak bir durum" dedi.

Trabzonspor'un grubun iyi takımlarından biri olduğunu kaydeden Özdilek, "Bugün en azından avantajlı duruma geçip yolumuza devam etmek istiyorduk. 1-1'den sonra 2-1'den sonra biraz daha akıllı ve mantıklı oynayabilseydik beraberliği, hatta galibiyeti bulabilirdik. Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Kupada kaybettiğimiz bir şey yok. Eskişehirspor maçını kazanarak tekrar avantajlı duruma geçmek istiyoruz" diye konuştu.

Bir gazetecinin hakemlerin performansına ilişkin sorusu üzerine Özdilek, "Hüseyin Göçek iyi bir hakem. Hakemler hata yapabilir, önemli olan niyet. Bahanelere sığınmak istemiyorum. Ama Tita'nın sakatlık pozisyonunda hakemin oyunu devam ettirmesi oyuncumuzun en az 1,5 ay sahalardan uzak kalmasına neden oldu" dedi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam