Murat Sancak'tan Trabzonspor - Fenerbahçe yorumu

Adana Demirspor'un eski başkanı Murat Sancak, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki maçtan sonra yaşanan olayları değerlendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Murat Sancak'tan Trabzonspor - Fenerbahçe yorumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mart 2024 13:57
Adana Demirspor'un eski başkanı Murat Sancak, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından yaşanan olayları değerlendirdi.

Sancak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Trabzonspor - Fenerbahçe maçında olan olaylardan ne Trabzonspor ve Fenerbahçe ne de diğer futbolseverlerin hoşnut olmadığını düşünüyorum. Bu olayların bir daha hiçbir stadyumda yaşanmaması için herkesin daha duyarlı davranmasını diliyorum." ifadelerini yazdı.

Murat Sancak ayrıca yaşanan olaylar nedeniyle iki camia için geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Murat Sancak'ın açıklaması şu şekilde:

"Futbol şovdur. İyi olan kazanır, iyi olmayan kaybeder. İki takım da iyiyse beraberlikle sonuçlanır. Taraftar da kendi takımı kazansın ve mutlu olsun ister ama maalesef istediğimiz bazen olmuyor ama futbol dünyanın en güzel oyunlarından biridir. Uğraşırız, çocuklar ve hanımefendiler de bu oyuna iştirak etsinler ki daha bir aile ortamında geçsin. Trabzonspor - Fenerbahçe maçında olan olaylardan ne Trabzonspor ve Fenerbahçe ne de diğer futbolseverlerin hoşnut olmadığını düşünüyorum. Bu olayların bir daha hiçbir stadyumda yaşanmaması için herkesin daha duyarlı davranmasını diliyorum. Trabzonspor ve Fenerbahçe camialarına geçmiş olsun dileklerimi iletir, her iki tarafın da daha sağduyulu davranması için gayret göstermelerini ve aynı gayretlerin diğer kulüp taraftarları ve yönetimlerin de göstermeleri, Türk futbolumuz adına iyi olacaktır."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam