Marsilya'dan Galatasaray'ı yakından ilgilendiren açıklama!

Marsilya Teknik Direktörü Rudi Garcia ve Sportif Direktör Andoni Zubizarreta, transfer döneminde ismi zaman zaman Galatasaray ile anılan forvetler Kostas Mitroglou ve Clinton N'Jie hakkında konuştular.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Marsilya'dan Galatasaray'ı yakından ilgilendiren açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ocak 2019 19:07
Son güncelleme 23 Ocak 2019 19:08
Devre arası transfer döneminde Mario Balotelli'yi transfer etmeye çok yaklaşan Marsilya'da teknik direktör Rudi Garcia, takımda bulunan diğer forvetlerin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Balotelli'yi transfer ettiklerini belirten Garcia, ismi zaman zaman Galatasaray ile de anılan forvetler Kostas Mitroglou ve Clinton N'Jie'nin de geleceği hakkında konuştu.

''AYRILMALARINI İSTEMİYORUM''

Rudi Garcia, düzenlediği basın toplantısında ''Mitroglou veya N'Jie'den ayrılmalarını hiç istemedim. Ben onlara güveniyorum. Bize katkı sağlayacaklardır. Şans bulduklarında değerlendirecekler.'' sözlerini kullandı ve iki forveti de satmak istemediğini belirtti. Ancak Fransız basını, Balotelli'nin gelmesinin ardından Marsilya'daki forvet sayısının 4'e çıkacağını ve forvetlerden birinin kesin ayrılacağını yazdı.

''BİRİ AYRILACAK...''

Marsilya Sportif Direktörü Andoni Zubizarreta ise Fransız basınını doğrulayan açıklamalarda bulundu ve ''Balotelli geldiği için; Njie, Mitroglou ya da Germain'den birinin ayrılacağı açık. Bir forvet gelince, biri gider. Ama bu kolay değil, iyi bir teklif olup olmadığına bakacağız.'' dedi.
Tümü
 Reklam