Lucescu Dentinho'nun son durumunu sordu

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Dentinho'nun imza törenini ardından basın mensupları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Lucescu Dentinho'nun son durumunu sordu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2013 18:32
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleşen Dentinho'nun imza törenin ardından basın mensupları ile sohbet toplantısı gerçekleştirdi.
 
Kıran Deltinho'nun transferinde Siyah Beyazlı takımın eski teknik direktörü olan Shakhtar Donetsk teknik direktörü Mircea Lusescu'nun önemli rol oynadığını ifade ederken şunlar söyledi.
 
"Dentinho transferi için Donetsk'e gittiğimizde transferi tam anlamıyla bitirmemiştik. Lucescu oyuncusunun başka bir kulüpte oynamasına razı olmuştu ancak Dentinho tam kararını vermemişti. Sayın Lucescu'nun, biz görüşmeden önce Dentinho ile konuştuğunu ve futbolcusuna Beşiktaş'a gelmesinin avantajlarını aktardığını öğrendik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Lucescu oyuncusunun performansını yakından takip etmek için Beşiktaş'ta oynamasının iyi olacağını düşünüyordu. Dentinho'ya Brezilya'dan da teklifler vardı. Ancak bizi tercih etti. Lucescu'ya tekrar teşekkür ediyorum."
 
"SHAKHTAR İLE İLİŞKİLERİMİZ DAHA İYİYE GİDECEK"
 
Kıran ayrıca Lucescu ile aralarında geçen Shakhtar Donetsk - Beşiktaş ilişkilerinin daha iyiye gideceği yönündeki konuşmaları da şu şekilde anlattı.
 
"Transfer sonrası Lucescu, Dentinho ile başlayan Beşiktaş- Shakhtar Donetsk ilişkilerinin daha da iyi olması gerektiğini vurguladı. İlerleyen dönemlerde iki kulüp arasındaki iletişim artarak devam edecek. Kendisi yeni sezon öncesi hazırlık maçı yapabileceğimizi söyledi. Biz de kabul ettik. Uygun bir zamanda bu maçı yapacağız."
 
LUCESCU, DENTINHO'NUN SON DURUMUNU SORDU
 
Sohbet sırasında Lucescu'nun Tamer Kıran'ı araması da dikkat çekti. Kıran Lucescu'nun telefonda Dentinho'yu sorduğunu söyledi;
 
"Lucescu Dentinho'nun son durumunu soruyor. İmza töreninin nasıl geçtiğini, antrenmanda nasıl olduğunu sordu. Oyuncusu ile birebir ilgilenmeye devam ediyor. Bu da çok olumlu bir durum."
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam