Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Lil Penny, Draft Lotaryasıyla geri dönüyor!

Lil Penny, bu gece NBA Draft Lotaryası sırasında Orlando Magic'in kurucu ortağı Pat Williams'a eşlik edecek.

Lil Penny, bu gece NBA Draft Lotaryası sırasında Orlando Magic'in kurucu ortağı Pat Williams'a eşlik edecek.

Lil Penny, 1993'ten 1999'a kadar Orlando için oynayan eski Magic yıldızı Anfernee "Penny" Hardaway ile 1990'lardaki bir Nike reklam kampanyasının bir parçasıydı.

Hardaway'in minyatür ve trash-talk yapan versiyonu olan bir oyuncak olan Lil Penny'nin, Orlando'ya şans getirmesi umuluyor.

Magic'in kurucularından Pat Williams, bu geceki 2018 NBA Draft Lotaryası için oyuncağı Chicago'daki Palmer House Hilton'a taşımayı planlıyor.

Williams, piyango makinesinden dört pingpong topunun çekileceği odada oturacak ve Magic'in en tepedeki seçim hakkını kazanmasını umacak. Küçük oyuncak ise yakınlarda oturacak.


7/24 NBA TÜRKİYE