Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lil Penny, Draft Lotaryasıyla geri dönüyor!

Lil Penny, bu gece NBA Draft Lotaryası sırasında Orlando Magic'in kurucu ortağı Pat Williams'a eşlik edecek.

Lil Penny, bu gece NBA Draft Lotaryası sırasında Orlando Magic'in kurucu ortağı Pat Williams'a eşlik edecek.

Lil Penny, 1993'ten 1999'a kadar Orlando için oynayan eski Magic yıldızı Anfernee "Penny" Hardaway ile 1990'lardaki bir Nike reklam kampanyasının bir parçasıydı.

Hardaway'in minyatür ve trash-talk yapan versiyonu olan bir oyuncak olan Lil Penny'nin, Orlando'ya şans getirmesi umuluyor.

Magic'in kurucularından Pat Williams, bu geceki 2018 NBA Draft Lotaryası için oyuncağı Chicago'daki Palmer House Hilton'a taşımayı planlıyor.

Williams, piyango makinesinden dört pingpong topunun çekileceği odada oturacak ve Magic'in en tepedeki seçim hakkını kazanmasını umacak. Küçük oyuncak ise yakınlarda oturacak.


7/24 NBA TÜRKİYE