Kocaman kampa 4 genç götürdü

Devre arasının ilk çalışmasını İstanbul'da gerçekleştiren Fenerbahçe, teknik direktör Aykut Kocaman'ın da bulunduğu kafile ile Antalya'ya uçtu.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Kocaman kampa 4 genç götürdü
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 21:43
Fenerbahçe Futbol Takımı, 2012-2013 sezonu ikinci yarı hazırlık kampı için Antalya'ya gitti.

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki sarı-lacivertli kafile, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Antalya'ya hareket etti.

Havalimanında güvenlik kontrolünden ilk geçen teknik direktör Kocaman, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen taraftarları kırmadı. Bu sırada bir taraftar Kocaman'a, "Hocam bizi bırakmadığınız için teşekkür ederiz" dedi. Taraftarlar Fenerbahçeli futbolcularla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu arada, golfe meraklı olduğu öğrenilen sarı-lacivertli ekibin Hollandalı futbolcusu Kuyt, golf takımlarını da Antalya'ya götürdü.

Kamp kadrosu

Teknik direktör Kocaman, kamp kadrosuna altyapıdan genç isimler Hakan Cinemre, Gökhan Sazdağı, Beykan Şimşek ve Aziz Ceylan'ı da dahil etti.

Sarı-lacivertlilerin 28 kişilik kamp kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu, Gökhan Gönül, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Hakan Cinemre, Cristian, Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Stoch, Meireles, Recep Niyaz, Caner Erkin, Kuyt, Krasic, Sezer Öztürk, Gökhan Sazdağı, Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek, Aziz Ceylan.

Türkçe eğitimi Antalya'da sürecek

Yabancı futbolcular için Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde başlatılan Türkçe eğitimi kamp süresince de devam edecek. Futbolculara ders veren öğretmenler de kafilede yer aldı.
Öte yandan, kampta isteyen Türk oyuncular için de İngilizce derslerinin başlatılacağı bildirildi. İngilizce dersi verecek eğitimci de takımla birlikte Antalya'ya gitti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam