Gümüşhane'de yüzler gülüyor

Acıbadem Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Gümüşhane Torul Gençlik, 4 Eylül Belediye galibiyetiyle ligde rahat bir nefes aldı.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Gümüşhane'de yüzler gülüyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Ocak 2013 12:02
Gümüşhane Torul Gençlik Voleybol Takımı'nın antrenörü Ali Bahadır Aksoy, 4 Eylül Belediye karşısında çok güzel oyunla kazanılan 3 puanla, puan sıralamasındaki yerlerini koruduklarını ve alt sıralardaki takımlarla puan farkını artırdıklarını söyledi.

Bahadır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 Eylül Belediye karşılaşmasına mutlak 3 puan almak için çıktıklarını ve bunu da başardıklarını belirterek, ''Kazanmamız halinde rakibimizle aramızdaki puan farkı 6'ya çıkacak ve 7. sıradaki yerimizi koruyacaktık. Rakibimizin kazanması halinde ise puanlarımız eşit olacaktı. Bu nedenle her iki takım için önemli karşılaşmaydı'' dedi.

4 Eylül Belediye karşılaşmasının ilk 2 setini hatasız oynayarak kazandıklarını, 3. sette yapılan bariz hatalarla seti verdiklerini kaydeden Aksoy, şunları söyledi:

''Ancak, 4. sette en az hata ve taraftarlarımızın da olağanüstü desteğiyle seti almasını bildik ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldık. Sporcularımı kutluyor, taraftarlarımıza bu güzel desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 2 günlük iznin ardından 2 Şubat'ta deplasmanda oynayacağımız Greenwich Saat TED Kolejliler karşılaşmasına hazırlanacağız.''
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam