Giresunspor: "Her maçımıza iyi hazırlanıyoruz"

Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Serhat Güller kaybettikleri Kocaelispor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Giresunspor: 'Her maçımıza iyi hazırlanıyoruz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Nisan 2024 00:14
Bitexen Giresunspor Teknik Direktörü Serhat Güller ise genç oyuncularla kendi hedefleri doğrultusunda oynamaya çalıştıklarını söyledi.

Güller, 17 ve 19 yaş altı takımıyla oynadıklarını ifade ederek ''Erken golün sonrasında toparlanmaya çalıştık. Bozulmadan oynamaya, kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. Genel anlamda baktığımız zaman oyuncularımız bunları büyük oranda iyi bir şekilde sahada sergilediler. ''diye konuştu.

Oyuncu anlamında güçlerinin yetmediğini kaydeden Güller, ''Küme düşmüş olmamıza rağmen hiçbir maçımıza havlu atmış bir şekilde çıkmıyoruz. Her maçımızı en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Gücümüzün yettiğince haddimizi bilerek oynamaya çalışıyoruz. Bugün de aynı şekilde oynamaya çalıştık. Ama kendi adımıza puan alabilecek pozisyonları çok yakalayamadık.'' değerlendirmesinde bulundu.

Güller, maçta sahada 17 yaşında 5 oyuncu oynattıklarını vurgulayarak şunları kaydetti:

"Onlara tecrübe kazandırmaya çalışıyoruz. Onların ortaya koyduğu oyun onlar adına, girişimleri adına önemli. Kaybettiğimiz için tabii ki üzgünüz. Hiçbir maça da kaybetmek için çıkmıyoruz ama genç oyuncularımız, saha içerisinde kişisel anlamda biraz fazla hata yapıyorlar, tecrübesizliklerinden dolayı. Bu da bizim kalemize gol olarak dönüyor. Bunları da halletmeye çalışacağız.''

Güller, bir gazetecinin 86. dakikada oyuna giren Furkan Arda Kabaca'nın TFF'nin yayınladığı esame listesinde bulunmamasıyla ilgili sorulan soruyu ''Oyuncunun bizim verdiğimiz esame listesinde adı var ama federasyonun listesinde adının olmadığı söylendi. Onunla ilgili araştırma yapılıyor'' şeklinde yanıtladı.

 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam