G.Saray'dan sonra hedefleri F.Bahçe

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı TT Arena'da yenerek büyük bir sürprize imza atan ve gruplara kalan 1461 Trabzon, Avni Aker Stadyumu'nda karşılaşacağı Fenerbahçe'yi de mağlup ederek yarı final şansını sürdürmeyi amaçlıyor.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
G.Saray'dan sonra hedefleri F.Bahçe
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2013 17:10
Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'ı TT Arena'da yenerek büyük bir sürprize imza atan ve gruplara kalan 1461 Trabzon, Pazar akşamı Avni Aker Stadyumu'nda karşılaşacağı Fenerbahçe'yi de mağlup ederek yanı final şansını sürdürmeyi amaçlıyor.
 
KAPTANDAN MESAJ VAR
 
Takım olarak Antalya'da çok iyi bir kalp dönemi geçirdiklerini belirten kaptan Sercan Kaya, Galatasaray'ın ardından Fenerbahçe karşısında da kazanmak için sahaya çıkacaklarını belirterek, "Galatasaray bizimle oynamadan önce kağıt üzerinde favoriydi. Şimdi doğal olarak Fenerbahçe de öyle. Fakat kağıt üzerindeki hesapların tutmadığını Galatasaray maçında herkese gösterdik. Gruplara Bursa mağlubiyetiyle kötü başladık ancak şansımızı sürdürmemiz için bu maçtan galibiyetle ayrılmayı amaçlıyoruz. En azından sahadan bir puanla ayrılarak şansımızı devam ettirmek istiyoruz" dedi.
 
1461 TRABZON'UN FENERBAHÇE MAÇI MUHTEMEL KADROSU:
 
Fatih- Göksu, Mehmet, Caner, Kadir (Mustafa Akbaş), Gökhan, Emrullah, A.Kadir, Jebrin (Yusuf), Sercan, Ofoedu
 
BİLET FİYATLARI: Kale Arkası: 5, Maraton: 10, Kapalı: 25, VIP 35 TL
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam