Fenerbahçe'den Beşiktaş'a cevap!

Fenerbahçe, Beşiktaş'ın hakemlerle ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a cevap!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
22 Mart 2023 17:38
Son güncelleme 22 Mart 2023 17:49
Fenerbahçe, Beşiktaş'ın VAR kayıtlarıyla ilgili yaptığı açıklamaya cevap verdi.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "VAR kayıtlarının açıklanması konusunda TFF'nin vereceği her karara saygı duyacağımızı şimdiden açıklıyoruz.

Ayrıca önümüzdeki hafta oynayacağımız maça atanacak hakemlerin çalıştıkları şirketlerle ilgili açıklamanızı da ilgi ile beklediğimizi vurgulamak istiyoruz." ifadeleri kullanıldı.

BİR ADIM GERİDEN; BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI 

Siyah Beyazlı kulübün açıklamaları şu şekildeydi: "Galatasaray'ın "ofsaytımsı" pozisyonunu medyaya servis ederken masa başında karar alanlar, kulübümüzü alakası olmayan maç görüntüleriyle konuya dahil edenler, Galatasaraylı Muslera'nın ve Fenerbahçeli Samuel'in pozisyonlarına ilişkin VAR kayıtlarını da ivedilikle kamuoyuyla paylaşmalıdırlar. Mete Kalkavan'ın bir anda fikir değiştirerek kırmızı karttan sarı karta yönelmesinin nedenini merak etmekteyiz. Keza Galatasaray kalecisi Muslera'nın Konyaspor kalecisi Sehiç'i itmesiyle doğan tereddütsüz kırmızı kartlık hareketinin sarı kartla geçiştirilmesinin kabul edilmesi mümkün değildir.

Bundan sonrası için de kulüplerden talep gelmesi halinde her maçın VAR kayıtlarının kamuoyuyla paylaşılmasını istiyoruz.

Hatta ve hatta; oynayacağımız ilk maç olan Fenerbahçe derbisinin VAR kayıtlarının açıklanmasını da karşılaşmanın sonucu ne olursa olsun şimdiden talep ediyoruz."

Tümü
 Reklam