Fassnacht, Beşiktaş için görüştü!

Young Boys forması giyen Christian Fassnacht, kulübüyle Beşiktaş'a transfer olma konusunu görüştü. İsviçreli oyuncu kulübünden kolaylık istedi.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; Twitter
Abone Ol
Fassnacht, Beşiktaş için görüştü!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ağustos 2022 09:16
Beşiktaş'ın transfer gündemine yer alan Christian Fassnacht, siyah-beyazlı formayı giymek istiyor. İsviçreli futbolcu, transfer için devreye girdi ve kulübüyle bir görüşme gerçekleştirdi.

FASSNACHT, KULÜBÜNDEN KOLAYLIK İSTEDİ

28 yaşındaki Fassnacht, Young Boys yönetimiyle yaptığı görüşmede Beşiktaş formasını giymek istediğini ifade etti ve transfer için kolaylık beklediğini söyledi.

BONSERVİS ISRARI TRANSFERİ GECİKTİRDİ

Young Boys bilindiği üzere 4 milyon euro istiyor. Siyah-beyazlılar ise bonservis bedelini aşağıya çekmeye çalışıyor. Beşiktaş'ın en son 3.3 milyon euro önerdiği gündemde.

ISMAEL TRANSFERİ İSTİYOR

Teknik direktör Valerien Ismael'in alınmasını ısrarla istediği başarılı futbolcu, sağ kanat hattına ek olarak orta ve hücum hattının hemen hemen her bölgesinde forma giyebiliyor. Joker özelliği sebebiyle İsviçreli futbolcuyu kadrosunda görmek konusunda ısrarcı olan Ismael, Fassnacht'ı hem Ghezzal'ın yedeği hem de sol hatta bir alternatif olarak kullanmayı amaçlıyor.





SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ