F.Bahçe 'Yo-Yo Testi'nden geçti

Fenerbahçeli futbolcular basına kapalı tutulan antrenmanda 'Yo-Yo Testi’nden geçti.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
F.Bahçe 'Yo-Yo Testi'nden geçti
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 16:11
Ligin ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da yaptığı kampla sürdüren Fenerbahçe, günün ilk antrenmanını konakladığı otelin sahasında gerçekleştirdi. Basına kapalı tutulan antrenmanda oyuncular Yo-Yo Testi'nden geçti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde, Sentido Zeynep Golf Hotels'in sahasında yapılan antrenman 2 grup halinde gerçekleştirildi. Antrenmana saat 10.00 ve 10.30'da başlayan gruplar, dayanıklılığın ölçüldüğü Yo-Yo Testi'nden geçti. Testi tamamlayan gruplar, aralarında da 2 gruba ayrılıp 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptıktan sonra 4 minyatür kaleli maçlarla antrenmanı tamamladı. Teste katılmayan kaleciler Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Erten Ersu, kaleci antrenörü Murat Öztürk eşliğinde ayrı çalışmalar yaptı.

Sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk antrenmana katılmadı, tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü. Sol arka adalesinde sertleşme şikayeti bulunan Milos Krasic ise, bireysel oyuncu antrenörü eşliğinde takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçe günün ikinci antrenmanını da otelin sahasında yapacak. Saat 18.00'de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam