Emre: "Yuvama döndüm"

Fenerbahçe'nin Atletico Madrid'den yeni transferi Emre Belözoğlu İstanbul'a geldi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Emre: 'Yuvama döndüm'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 23:52
Fenerbahçe'nin Atletico Madrid'den yeni transferi Emre Belözoğlu İstanbul'a geldi. Eşi, çoçuğu ve menajeri ile birlikte İstanbul'a gelen Emre, Türkiye'nin en büyük camiasında yeniden forma giyeceğim için büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Transferinde emeği gheçen herkese teşekkür eden Emre, "Transferim çok ani oldu ve açıkcası benim de bu durumdan 2-3 gün önce haberim oldu. Transferimde emeği geçen başta Ali Yıldırım olmak üzere herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Yuvasına geldiği için büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren milli futbolcu, "Fenerbahçe'de forma giymek çok büyük bir gurur, inşallah taraftarların beklentilerini karşılamaya çalışacağım. Kısa bir ayrılık oldu ve yeniden birlikteyiz. Başarılar ile sevindik ve kötü sonuçlar ile de üzüldük. Burada yaşanılan duygular çok yüksek seviyede oluyor. Hep birlikte çok daha iyi duruma geleceğimizi düşünüyorum. Üç kulvarda mücadele edeceğiz ve şu anki durum da gayet iyi." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe camiasının çok zorlu süreçlerden alnının akıyla çıktığını ifade eden Emre, "Bizim yaşadığımız süreçler çok kolay şeyler değildi. Büyük sıkıntılar yaşadık ve bu sıkıntılardan da alnımızın akıyla çıktı. Şu anda mücadele edilen tüm kulvarlarda başarılı olduğumuzu düşünüyorum, çok daha ileriye gideceğiz. Türkiye'nin en büyük camiasına geldim, herkese çok teşekkür ediyorum. Bu durumdam benim üç gün önce haberim oldu ve şu anda da biraz da olsa şaşkınlık yaşıyorum. Fenerbahçe ile yeniden mücadele edeceğim ilk maç için büyük sabırsızlanıyorum." dedi.

Emre Belözoğlu ile 2.5 yıllık anlaşmaya varan Fenerbahçe, bu transfer karşılığında Atletico Madrid'e 350 bin euro bonservis bedeli ödeyecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam